Олексій Шпичка

Психологічне консультування

У форматі психологічного консультування ви можете отримати розбір, аналіз, роз’яснення, оцінку проблемної ситуації. А також отримати рекомендації щодо можливих варіантів вирішення проблеми. В рамках консультування часто проходить і психо-едукація..

Ціль психотерапії створити терапевтичні стосунки, середовище, в якому клієнт зможе вирішити свої психологічні проблеми. В той час як ціль психологічного консультування дещо інакша. Консультування це більш короткострокова робота в порівнянні з терапією.

Терапія займає більше часу, тому що специфіка функціювання психіки багатьох людей така що їй потрібен час для зняття психологічних захистів, для того щоб клієнт і терапевт отримали доступ до психічного матеріалу, який потрібно пропрацювати.

В консультуванні ми не витрачаємо час на психологічні захисти, а працюємо з тим, що є. Це можливо так як не у всіх клієнтів діють дезадаптивні підсвідомі захисти, а значить можна отримати доступ до психіки без значних затрат часу і сил. Також, не всім людям потрібні великі або глибокі зміни структури їх особистості.

Консультування потребує від спеціаліста не меншої, а як мінімум такої ж професійної підготовки і досвіду як і психотерапія. Через те що, потрібно розпізнати, зрозуміти, розібратися в ситуації і отримати результат в значно коротший термін.

Формат консультування підходить людям, яким не потрібно занурюватись в особистісно-орієнтовану психотерапію з метою трансформації і перепрацювання базових конфліктів, підсвідомих комплексів, травм.

Психологическое консультирование, Алексей Шпичка
Запишіться на консультацію або задайте Ваше питання
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.