Олексій Шпичка

Індивідуальна психотерапія

Я займаюсь особистісно-орієнтованою індивідуальною психотерапією, яка направлена, як на адаптацію до життя, так і на творчу самореалізацію і розвиток клієнта. Я для своїх клієнтів, у більшості випадків, помічник або провідник. Я та людина з якою разом можна виконати важливу психологічну роботу. Проходження психотерапії зазвичай означає наступне. Проживання і перепрацювання психологічних, емоційних травм. Виявлення своїх особистісних особливостей та пошук способу вдалої адаптації до життя.

Виконання завдань психологічного розвитку, дозрівання, відновлення нормальної самооцінки. Проживання особистісних криз, вікових криз, криз в стосунках, ситуацій втрати когось або чогось життєво важливого, наприклад – смерть близької людини, втрата здоров’я, розлучення або розрив відносин, та інше. Я працюю з внутрішньо-особистісними і міжособистісними проблемами, неповний список яких я привів на головній сторінці. В роботі, я займаюсь дослідженням психіки клієнта.

Индивидуальная психотерапия

Я вислуховую, задаю питання, ділюсь спостереженнями. Я стараюсь уявити як це бути моїм клієнтом, відчути як він/вона себе почуває або почував в минулому. Я думаю про клієнта під час сесії, аналізую його прояви, будую картину його життя в своїй свідомості. Я проявляюсь як особистість в контакті з клієнтом, керуючись своїм розуміння психотерапевтичної задачі і зони найближчого розвитку клієнта.

Класичним визначенням психологічного здоров’я є здібність людини отримувати задоволення і радість від близьких, любовних стосунків; професійної, трудової діяльності; та ігрової активності, хобі чи захоплення. Результатами терапії зазвичай є просування вперед в одній або декількох із даних сфер життя. Ця робота також збільшує нашу психологічну цілісність, чутливість, свідомості, розумінню себе і підвищує силу особистості завдяки створенню справжніх (щирих) клієнт-терапевтичних відносин.

Запишіться на консультацію або задайте Ваше питання
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.